Logo

NASZA FIRMA

Logo

Jesteśmy firmą z 25 - letnim stażem w branży transportowej. Jak każde przedsiębiorstwo zaczynaliśmy od jednego samochodu ciężarowego. Z biegiem lat nasza firma ewoluowała, zbieraliśmy cenne doświadczenie w kraju,a w niedalekiej przyszłości w transporcie międzynarodowym. Wieloletnie d-świadczenie właściciela firma Pana Adama Gronka, który zaczynał jako kierowcav zawodowy pomogło w utworzeniu jednej z najlepiej pracujących oraz rzetelnych firm na Opolszczyźnie. Z biegiem czasu i rozwoju do firmy dołączyła córka właściciela Pani Ludwika Gronek, która po dziś dzień pracuje w zawodzie i posiada swoją własną flotę samochodów ciężarowych.

Stworzyliśmy nowoczesne, prężnie działające przedsiębiorstwo, które jest konkurencyjne pod każdym względem zaczynając od jakości transportu, czasu dostawy po prace ludzi, którzy są sercem naszej firmy czyli spedytorów. Specjalizujemy się w przewozie sprzętu RTV/AGD, czego dowodem jest współpraca z najlepszymi firmami w Polsce i za granicą. Firma jest miejscem, w którym łączą się pokolenia i rozwijają inni członkowie rodziny, a wspólnym elementem łączącym działania wszystkich jest dobro i utrzymanie jak najwyższej jakości prowadzonych przez naszą firmę usług transportowych pod szyldem PHU Adam Gronek/ Ludwika Gronek .

TABOR

Ciągniki z naczepami typu BDE

Ciągniki z naczepami typu BDE

Ciągniki z naczepami plandekami

Ciągniki z naczepami plandekami

Zestawy kubatorowe

Zestawy kubatorowe

Auta plandeki

Auta plandeki

Dostosowujemy naszą ofertę do indywidualnych potrzeb klienta w zależności od rodzaju i długości kontraktu.

Przy kontraktach długoterminowych oferujemy możliwość reklamy Państwa firmy na naszych pojazdach.

W naszej szerokiej gamie samochodów posiadamy najnowocześniejsze samochody ciężarowe zgodne z nowymi wymogami emisji spalin Euro 6. Praca na takim sprzęcie zwiększa konkurencyjność oraz jakość naszych usług bo tym samym jesteśmy bezawaryjni i gotowi w każdej chwili do drogi z Twoim towarem !

Gronek